Ognisko Kielce – Parafia Niepokalanego Serca NMP, ul. Urzędnicza 3

Parafia
ZAPRASZAMY na spotkania w Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny, ul. Urzędnicza 3, 25-729 Kielce - w każdy drugi piątek miesiąca.
Spotkanie rozpoczynamy Mszą Św. w kościele o godz. 18.00, a po niej zapraszamy na spotkanie do sali w domu parafialnym.
Opiekunem duchowym Wspólnoty jest ks. Sebastian Wieczorek.
Parafia św. pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny >>>
Diecezja kielecka >>>
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

Kalendarium wydarzeń w Ognisku SYCHAR Kielce na miesiąc KWIECIEŃ 2019 przedstawia się następująco:

  • 05 kwietnia 2019 (piątek) – Droga Krzyżowa i Spotkanie Formacyjne. Droga Krzyżowa w Kościele Niepokalanego Serca NMP (ul. Urzędnicza) rozpoczyna się o godz. 17.15, nasza Wspólnota prowadzi rozważania – odpowiedzialna za przygotowanie: Ania we współpracy z x. Sebastianem. Zaraz po niej będzie nasza comiesięczna Msza Święta, a potem zgromadzimy się w sali domu parafialnego na spotkaniu formacyjnym. 

  • 06 kwietnia 2019 (sobota) – Pielgrzymka Ogniskowa do Niepokalanowa. Grupa Sycharków wraz z dziećmi udaje się na pielgrzymkę do Sanktuarium Najświętszej Maryi Panny Niepokalanej Wszechpośredniczki Łask w Niepokalanowie, a przy okazji odwiedzi też Kaplicę św. Maksymiliana Marii Kolbego. Organizatorem i osobą odpowiedzialną jest Piotrek. Wyjazd o godz. 7.30 spod kościoła, przewidywany powrót godz. 21.

  • 12 kwietnia 2019 (piątek) – Droga Krzyżowa na Karczówkę. Wzorem lat ubiegłych pójdziemy w Drodze Krzyżowej pod przewodnictwem Księdza Biskupa niosąc krzyż na wzgórze Karczówka z całą wspólnotą parafialną i mieszkańcami Kielc. Rozpoczęcie Mszą Świętą o godz. 17.

  • 19 kwietnia 2019 (piątek) – Adoracja Grobu Pańskiego. Modlitwą i śpiewem w skupieniu będziemy adorować Pana Jezusa w kościele wraz z całą wspólnotą parafialną w godz. 21-22. Próba śpiewu na adorację 4 kwietnia (czwartek) o godz. 18.40 w salce.

  • 26-28 kwietnia 2019 – Wiosenne Rekolekcje Ogólnopolskie WTM SYCHAR w Porszewicach k/Łodzi. Jak zawsze spora grupa Sycharków z Kielc wybiera się na to spotkanie, aby naładować duchowe akumulatory. Tym razem rekolekcje poprowadzi ks. Zbigniew Wądrzyk, a ich temat brzmi: „W dobrych zawodach wystąpiłem, bieg ukończyłem, wiary ustrzegłem (2 Tm 4, 7)

Serdecznie zapraszam do udziału w spotkaniach i uroczystościach wielkopostnych!