Ognisko Kielce – Parafia Niepokalanego Serca NMP, ul. Urzędnicza 3

Parafia
ZAPRASZAMY na spotkania w Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny, ul. Urzędnicza 3, 25-729 Kielce - w każdy drugi piątek miesiąca.
Spotkanie rozpoczynamy Mszą Św. w kościele o godz. 18.00, a po niej zapraszamy na spotkanie do sali w domu parafialnym.
Opiekunem duchowym Wspólnoty jest ks. Sebastian Wieczorek.
Parafia św. pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny >>>
Diecezja kielecka >>>
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

Kalendarium wydarzeń w Ognisku SYCHAR Kielce na miesiąc LUTY 2019 przedstawia się następująco:

  • 1-3 lutego – spotkanie Grupy Liderów i Moderatorów w Zduńskiej Woli. Agnieszka i Staszek jadą na coroczne spotkanie Rady Wspólnoty, osób prowadzących ogniska i moderatorów forum, na którym wymieniane są doświadczenia w pracy z małżonkami w kryzysie, a także dzielenie się problemami i trudnymi sytuacjami oraz sposobami ich rozwiązywania.

  • 8 lutego (piątek) – Spotkanie Formacyjne. Rozpoczniemy je, jak zawsze, Mszą Świętą o godz. 18 w Kościele Niepokalanego Serca NMP (ul. Urzędnicza). Po Eucharystii zgromadzimy się w naszej sali w domu parafialnym na spotkaniu formacyjnym. W tym miesiącu naszym Gościem Specjalnym będzie Ksiądz Biskup Jan Piotrowski, który, jak co roku, chce spotkać się z osobami ze Wspólnoty, aby porozmawiać o problemach, z jakimi borykają się małżeństwa i rodziny.

  • 15 lutego (piątek) – Spotkanie Filmowe. Dyskusja i dzielenie się wrażeniami na temat obejrzanego filmu pt. „Paweł – Apostoł Chrystusa„. Rozpoczęcie spotkania o godz. 18.45.

  • 23 lutego (sobota) – Adoracja Wspólnotowa. Śpiewem i modlitwą w naszych intencjach będziemy razem adorować Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie w kaplicy domu parafialnego. Rozpoczęcie adoracji o godz. 18.45.

Serdecznie zapraszam do udziału w spotkaniach! 😀