Ognisko Kielce – Parafia Niepokalanego Serca NMP, ul. Urzędnicza 3

Parafia
ZAPRASZAMY na spotkania w Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny, ul. Urzędnicza 3, 25-729 Kielce - w każdy drugi piątek miesiąca.
Spotkanie rozpoczynamy Mszą Św. w kościele o godz. 18.00, a po niej zapraszamy na spotkanie do sali w domu parafialnym.
Opiekunem duchowym Wspólnoty jest ks. Sebastian Wieczorek.
Parafia św. pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny >>>
Diecezja kielecka >>>
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

Kalendarium wydarzeń w Ognisku SYCHAR Kielce na miesiąc GRUDZIEŃ 2018 przedstawia się następująco:

 • 2 grudnia 2018 (niedziela) – Mikołajki Sycharowskie 🙂 Serdecznie zapraszamy wszystkie nasze Sycharkowe dzieciaki na zabawę mikołajkową do naszej salki w domu parafialnym, zakończoną spotkaniem z Mikołajem i wręczeniem paczek. Zabieramy rodziców, małe „co nieco” do picia i jedzenia, ulubione, swobodne ubranie, dobry nastrój i uśmiech. 
  Rozpoczęcie zabawy:
  godz. 16
  Zakończenie zabawy:
  godz. 18.30-19.


 • 9 grudnia 2018 (niedziela) – Niedziela z Sycharem w parafii pw. św. Maksymiliana Marii Kolbego w Skroniowie k/Jędrzejowa. Grupa kieleckich Sycharków jedzie z posługą na zaproszenie Księdza Proboszcza, aby przy okazji rekolekcji adwentowych zapoznać mieszkańców ze Wspólnotą i podzielić się z nimi swoim świadectwem.

 • 14 grudnia (piątek) – Spotkanie Formacyjne. Rozpoczniemy je, jak zawsze, Mszą Świętą o godz. 18 w Kościele Niepokalanego Serca NMP (ul. Urzędnicza). Po Eucharystii zgromadzimy się w naszej sali w domu parafialnym na spotkaniu formacyjnym. Będzie ono miało uroczysty charakter, gdyż zgromadzimy się przy świątecznym, wigilijnym stole, zaśpiewamy kolędy i podzielimy się opłatkiem. Prosimy wszystkich, którzy mogą i mają talenty kulinarne, o przyniesienie czegoś pysznego na nasz świąteczny stół!

 • 29 grudnia (sobota) – Adoracja Wspólnotowa. Śpiewem i modlitwą w naszych intencjach będziemy razem adorować Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie w kaplicy domu parafialnego. W związku z przypadająca na kolejny dzień Niedzielą Świętej Rodziny planowane jest także odnowienie przyrzeczeń małżeńskich. Rozpoczęcie adoracji o godz. 18.45.

 • 31 grudnia (poniedziałek) – Sycharkowy Sylwester. Wzorem lat ubiegłych, już po raz szósty, serdecznie zapraszam do wspólnej sylwestrowej zabawy z DJ’em Mateuszem 😉 Stroje dowolne, zaopatrzenie własne (czym chata bogata), szampańskie nastroje – mile widziane. O północy wspólne odliczanie, szampan bezalkoholowy i gorące życzenia noworoczne!
  Rozpoczęcie zabawy: godz. 20
  Zakończenie zabawy:
  jak zdecydujemy 🙂

Serdecznie zapraszam do udziału w spotkaniach! 😀