Ognisko Kielce – Parafia Niepokalanego Serca NMP, ul. Urzędnicza 3

Parafia
ZAPRASZAMY na spotkania w Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny, ul. Urzędnicza 3, 25-729 Kielce - w każdy drugi piątek miesiąca.
Spotkanie rozpoczynamy Mszą Św. w kościele o godz. 18.00, a po niej zapraszamy na spotkanie do sali w domu parafialnym.
Opiekunem duchowym Wspólnoty jest ks. Sebastian Wieczorek.
Parafia św. pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny >>>
Diecezja kielecka >>>
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

W dniu 14 grudnia 2018 odbyło się spotkanie Wspólnoty Sychar w Ognisku Wiernej Miłości Małżeńskiej w Kielcach. Było to wyjątkowo uroczyste spotkanie, z racji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia, zasiedliśmy wspólnie do wigilijnego stołu.
Obecnych było na nim 21 osób, w tym jedna nowa i dwa nowe małżeństwa – witamy Was, kochani, serdecznie, dobrze, że jesteście! 🙂 Odwiedziło nas także dwóch księży z naszej parafii: ksiądz Łukasz i ksiądz Rafał.

Po wspólnej modlitwie, którą nasz opiekun duchowy ks. Sebastian rozpoczął spotkanie, przy dźwięku kolęd podzieliliśmy się opłatkiem składając sobie serdeczne życzenia… był śmiech i łzy… chwila zatrzymania i refleksji… mnóstwo uśmiechu, przyjaznych gestów przytulenia i słów wsparcia… Potem zasiedliśmy do pięknie udekorowanego stroikami stołu (podziękowania dla Oli!) i przy spożywaniu pysznych specjałów naszych Sycharków podzieliliśmy się tym, co w nas u schyłku tego roku.

Na koniec spotkania po odśpiewaniu Apelu Jasnogórskiego oraz błogosławieństwie, w przyjaznej atmosferze spędziliśmy jeszcze trochę czasu na indywidualnych rozmowach i dyskusjach.

Przypominam też, że przed nami jeszcze w grudniu:
29.12.2018 – Adoracja Wspólnotowa, godz. 18.45, kaplica w domu parafialnym
31.12.2018 – Zabawa Sylwestrowa, godz. 20.00, nasza salka 🙂

Serdecznie zapraszam!

 

Archiwa