Ognisko Kielce – Parafia Niepokalanego Serca NMP, ul. Urzędnicza 3

Parafia
ZAPRASZAMY na spotkania w Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny, ul. Urzędnicza 3, 25-729 Kielce - w każdy drugi piątek miesiąca.
Spotkanie rozpoczynamy Mszą Św. w kościele o godz. 18.00, a po niej zapraszamy na spotkanie do sali w domu parafialnym.
Opiekunem duchowym Wspólnoty jest ks. Sebastian Wieczorek.
Parafia św. pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny >>>
Diecezja kielecka >>>
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

Kalendarium wydarzeń w Ognisku SYCHAR Kielce na miesiąc LISTOPAD 2018 przedstawia się następująco:

  • 4 listopada 2018 (niedziela) – Niedziela z Sycharem w parafii św. Kazimierza Królewicza w Ostrowcu Świętokrzyskim. Grupa kieleckich Sycharków jedzie z posługą do parafii, przy której w najbliższym czasie zostanie otwarte nowe Ognisko WMM WTM Sychar, aby zapoznać mieszkańców ze Wspólnotą i podzielić się z nimi swoim świadectwem.

  • 9 listopada 2018 (piątek) – Spotkanie Formacyjne. Rozpoczniemy je, jak zawsze, Mszą Świętą o godz. 18 w Kościele Niepokalanego Serca NMP (ul. Urzędnicza). Po Eucharystii zgromadzimy się w naszej sali w domu parafialnym na spotkaniu formacyjnym. Będzie ono miało nieco luźniejszy charakter, gdyż nasze Ognisko świętować będzie 5 rocznicę swojego powstania 😀 Gościem honorowym – mamy nadzieję – będzie ks. Paweł Dubowik, Krajowy Duszpasterz WTM SYCHAR. Prosimy wszystkich, którzy mogą i mają talenty kulinarne, o przyniesienie czegoś pysznego na nasz świąteczny stół!

  • 17 listopada (sobota) – Adoracja Wspólnotowa. Śpiewem i modlitwą w naszych intencjach będziemy razem adorować Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie w kaplicy domu parafialnego. W tym dniu nastąpi także uroczyste nałożenie szkaplerzy dla zgłoszonych osób chętnych z naszej wspólnoty, jeśli ktoś jeszcze chciałby się dołączyć, proszę o informację na spotkaniu 9.11. Rozpoczęcie adoracji o godz. 18.45.

  • 23 listopada 2018 (piątek) – Kobieca Grupa Wsparcia czyli dziewczyny łączmy się! kolejne spotkanie grupy przeznaczonej dla świadomych, odpowiedzialnych i wspaniałych pań z naszego Ogniska, które chcą wzrastać duchowo, pracować nad sobą, dzielić się swoimi doświadczeniami, wspierać w trudnych chwilach, spędzić owocnie czas w swoim towarzystwie 🙂 Prowadzi Dorotka, rozpoczęcie o godz. 18 w naszej salce.

Serdecznie zapraszam do udziału w spotkaniach! 😀

Archiwa