Parafia

ZAPRASZAMY na spotkania w Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny, ul. Urzędnicza 3, 25-729 Kielce - w każdy drugi piątek miesiąca.
Spotkanie rozpoczynamy Mszą Św. w kościele o godz. 18.00, a po niej zapraszamy na spotkanie do sali w domu parafialnym.
Opiekunem duchowym Wspólnoty jest ks. Sebastian Wieczorek.
Parafia św. pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny >>>
Diecezja kielecka >>>

Stowarzyszenie OPP

program do pit - darmowy

W kameralnym gronie, przy pysznych sałatkach i cieście, wspólnie z dziećmi, Sycharki Kieleckie powitały Nowy Rok 2014. W ten sylwestrowy wieczór były szczere rozmowy na poważne tematy, małe „balety” przy skocznej muzyce, chwile śmiechu przy opowiadanych przez Staszka kawałach, symboliczna lampka szampana o północy oraz niespodzianka – petardy – które nasze dzieciaki przywitały okrzykami radości.

Nowy Rok rozpoczął się dla Ogniska mocnym akcentem. Otóż w 1 numerze Niedzieli (a także na jej stronie internetowej), w części kieleckiej, ukazał się wywiad Katarzyny Dobrowolskiej z opiekunem duchowym Wspólnoty, ks. Sebastianem Wieczorkiem, dotyczący powstania i działalności Ogniska Wiernej Miłości Małżeńskiej na terenie diecezji. Wywiad można przeczytać tu:

http://www.niedziela.pl/artykul/109812/nd/%E2%80%9ESYCHAR%E2%80%9D-ratuje-malzenstwa-w-kryzysie

Zapraszamy na następne spotkanie Wspólnoty Sychar w Kielcach już w najbliższy piątek, tj. 10 stycznia 2014 r. Rozpoczynamy tradycyjnie o godz. 18  Mszą Świętą w Kościele, a potem spotykamy się w salce domu parafialnego.

Do zobaczenia!!

Możliwość komentowania jest wyłączona.