Parafia

ZAPRASZAMY na spotkania w Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny, ul. Urzędnicza 3, 25-729 Kielce - w każdy drugi piątek miesiąca.
Spotkanie rozpoczynamy Mszą Św. w kościele o godz. 18.00, a po niej zapraszamy na spotkanie do sali w domu parafialnym.
Opiekunem duchowym Wspólnoty jest ks. Sebastian Wieczorek.
Parafia św. pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny >>>
Diecezja kielecka >>>

Stowarzyszenie OPP

program do pit - darmowy

W dniu 13 grudnia odbyło się kolejne spotkanie w Ognisku Sychar w Kielcach. Rozpoczęliśmy je Mszą Świętą, a następnie przeszliśmy do kaplicy w domu parafialnym, gdzie mieliśmy możliwość Adoracji  Jezusa w ciszy i przedstawienia Bogu wszystkich naszych problemów i próśb. Na sam koniec modlitwy ksiądz Sebastian udzielił każdemu z nas indywidualnego błogosławieństwa Najświętszym Sakramentem.

Tematem przewodnim spotkania były nadchodzące Święta Bożego Narodzenia: w jaki sposób je obchodziliśmy i obchodzimy w naszych rodzinach, jak one wyglądają teraz, kiedy przeżywamy kryzysy małżeńskie lub jesteśmy po rozwodach czy w separacji, czy są one dla nas jedynie tradycją czy też głębszym przeżyciem duchowym, itd. Każdy mógł opowiedzieć swoją własną, wyjątkową, historię tych najpiękniejszych Świąt.

A teraz planujemy szalonego, spontanicznego Sylwestra w Ognisku razem z naszymi dzieciakami 🙂 Zapisy na listę chętnych do 22.12.2013.

Możliwość komentowania jest wyłączona.